by BIBIANA HALLOVÁ

Volám sa Bibiana Hallová a zbožňujem, keď niekomu spravím radosť. Najradšej cez šperky a lásky k ním.

Môj príbeh začal tým, že som chcela ponúknuť ľuďom niečo výnimočné z dielní slovenských šperkárov. Časom som zistila, že mi to nestačí a šperky som začala tvoriť aj sama. Preto som v roku 2010 úspešne skončila školu zlatník-klenotník. Šperkom sa už naplno venujem 12 rokov.

Mojim cieľom je spraviť z každej ženy originál doladený šperkami vyrobenými na mieru. Šperky vyrábame ručne, každý šperk je originál vytvorený z perál (kultivované sladkovodné perly), polodrahokamov ( v nekonečnej farebnosti) v kombinácii so striebrom prípadne pozláteným striebrom. Rada vás privítam v našej predajni, ktorá sa nachádza v samom centre Bratislavy na Michalskej 4.

Mám šťastie, že spájam prácu so svojou záľubou. Teším sa tomu každý deň, keď v mojich rukách vznikajú krásne kúsky, ktorými zdobím ženy na celom svete. Vo veľkej miere za to vďačím aj svojej rodine, hlavne manželovi, ktorý mi vo všetkom pomáha a mamičke, ktorá sa s láskou venuje našim zákazníkom. Dúfam, že vašou priazňou, milí zákazníci sa ešte veľa rokov budeme spolu stretávať:)